ŠTA TREBA DA ZNATE O PRIJAVI ISPITA ZA JUN 2
datum postavljanja: 21.6.2018 Računarski centar

Prijava ispita za Jun 2 će trajati od 22.06. do 25.06.2018. godine.

Podsećamo studente da se posle tri prijave ispita, četvrta i svaka naredna naplaćuje. Ukoliko korisnik Studentskog portala pokuša da prijavi ispit koji je u ovoj kategoriji, aplikacija će ga obavestiti da mora da uplati sumu predviđenu Pravilnikom o visini školarine administrativnih i drugih usluga na PMF-u Univerziteta u Nišu (1000 dinara po ispitu).

U tom slučaju prijava se obavlja na šalteru Studentske službe, gde je uz ispitnu prijavu potrebno priložiti i dokaz o uplati potrbne sume na žiro-račun Fakulteta (840 - 1789666 - 80) sa pozivom na broj 2.

Brojanje prijava ispita je krenulo od januarskog ispitnog roka ove školske godine. Ispite van ove kategorije studenti mogu prijaviti preko studentskog portala bez ikakvih ograničenja.