Математика
03.07.2024. (Svečana sala u 11:00) | student: Nevena Stojiljković | mentor: Dijana Mosić |
25.04.2024. (svečana sala u 12:00) | student: Maja Mitrović | mentor: Aleksandar Nastić |
24.01.2024. (Svečana sala u 11:00) | student: Jelena Mitrović | mentor: Dragan Đorđević |
30.10.2023. (Svečana sala u 12:30) | student: Miljana Avramović | mentor: Miljana Jovanović |
30.10.2023. (Učionica 201 u 16:45) | student: Milica Jović Petrović | mentor: Marija Krstić |
30.10.2023. (Svečana sala u 13:15) | student: Isidora Đorđević | mentor: Marija Milošević |
30.10.2023. (Svečana sala u 14:00) | student: Ana Smiljković | mentor: Dragan Đorđević |
27.10.2023. (Svečana sala u 12:30) | student: Tamara Lukić | mentor: Aleksandar Nastić |
26.10.2023. (Svečana sala u 12:30) | student: Kristina Krstić | mentor: Marija Milošević |
24.10.2023. (Svečana sala u 12:00) | student: Marijana Đokić | mentor: Maja Obradović |
01.09.2023. (Svečana sala u 11:00) | student: Mina Džamić | mentor: Aleksandar Nastić |
Рачунарске науке
29.12.2023. (Crvena sala u 11:30) | student: Nenad Todorović | mentor: Jelena Ignjatović |
27.10.2023. (Svečana sala u 09:00) | student: Strahinja Stojadinović | mentor: Marko Milošević |
23.10.2023. (Svečana sala u 13:30) | student: Đorđe Marinković | mentor: Jelena Ignjatović |
Физика
11.07.2024. (Svačana sala u 12:00) | student: Veljko Petrović | mentor: Jasmina Jenkić-Dugić |
05.07.2024. (Svečana sala u 11:00) | student: Mila Vujović | mentor: Ljiljana Kostić |
31.10.2023. (Svečana sala u 12:00) | student: Marijana Stanišić | mentor: Lana Pantić Ranđelović |
Хемија
17.07.2024. (Svečana sala od 09-10) | student: Kristina Stanković | mentor: Violeta Mitić |
14.05.2024. (svečana sala u 12:00) | student: Anđela Jovanović | mentor: Jelena Nikolić |
30.10.2023. (Amfiteatar u 14:00) | student: Luka Vasić | mentor: Niko Radulović |
28.10.2023. (Sala 100 u 11:00) | student: Nevena Marković | mentor: Jelena Mrmošanin |
27.10.2023. (Sala 100 u 15:00) | student: Anastasija Stanković | mentor: Jelena Mrmošanin |
27.10.2023. (Sala 100 u 13:15) | student: Marija Janjić | mentor: Tatjana Anđelković |
25.10.2023. (Učionica 301 u 11:00) | student: Milica Nikolić | mentor: Jelena Nikolić |
24.10.2024. (Crvena sala u 13:00) | student: Milica Zdravković | mentor: Jelena Nikolić |
14.07.2023. (Sala 100 14:00) | student: Jelena Tomić | mentor: Ivana Rašić Mišić |
Биологија и екологија
18.07.2024. (Svečana sala u 11:00) | student: Nebojša Milosavljević | mentor: Zorica Mitić |
12.07.2024. (Svečana sala u 14:00) | student: Iva Stojanović | mentor: Miloš Popović |
09.07.2024. (Svačana sala u 11:00) | student: Mila Milosavljević | mentor: Marina Jušković |
26.06.2024. (Svečana sala u 12:30) | student: Đorđe Sojanović | mentor: Tatjana Mitrović |
25.06.2024. (crvena sala u 12:00) | student: Milica Marković | mentor: Zorica Stojanović Radić |
19.04.2024. (Sala 100 u 11:30) | student: Kristina Marković | mentor: Dragana Janačković Gocić |
01.02.2024. (Svečana sala u 11:00) | student: Marija Jovanović | mentor: Zorica Stojanović Radić |
19.01.2024. (Svečana sala u 11:30) | student: Staša Ignjatović | mentor: Zorica Stojanović - Radić |
29.12.2023. (Crvena sala u 10:30) | student: Milica Đorđević | mentor: Bojan Zlatković |
30.10.2023. (Učionica 120 u 09:00) | student: Aleksandra Stojanović | mentor: Danijela Nikolić |
30.10.2023. (Učionica 301 u 11:00) | student: Nena Jovanović | mentor: Dragana Janačković Gocić |
27.10.2023. (Svečana sala u 11:30) | student: Dragana Milovanović | mentor: Danijela Nikolić |
25.10.2023. (Učionica 508 u 11:00) | student: Marija Zlatković | mentor: Dragana Stojičić |
20.10.2023. (Svečana sala u 11:30) | student: Andrijana Petrović | mentor: Zorica Stojanović Radić |
03.10.2023. (Učionica 401 u 12:00) | student: Nikolija Đorđević | mentor: Danijela Nikolić |
19.09.2023. (Svečana sala u 13h) | student: Kristina Tasić | mentor: Dragana Janačković Gocić |
14.09.2023. (svečana sala u 13:00) | student: Anastasija Jevtić | mentor: Dragana Jenačković Gocić |
08.09.2023. (svečana sala u 13:30) | student: Jana Đorđević | mentor: Zorica Mitić |
05.09.2023. (Svečana sala u 11:00) | student: Anđela Dimić | mentor: Zorica Stojanović Radić |
13.07.2023. (Svečana sala u 12:00) | student: Katarina Matkić | mentor: Vladimir Cvetković |
14.07.2023. (u 9h) | student: Tamara Vasić | mentor: Ana Savić |
30.08.2023 (Crvena sala br. 100 u 14h) | student: Mihajlo Jovanović | mentor: Dragana Stojičić |
Географија
26.08.2024 (Svečana sala u 11:00) | student: Marija Dodić | mentor: Milena Gocić |
04.06.2024. (Učionica 28 u 10:30) | student: Nina Ranđelović | mentor: Aleksandar Radivojević |
04.06.2024. (Učionica 28 u 10:00) | student: Maja Mitić | mentor: Aleksandar Radivojević |
27.12.2023. (Crvena sala u 10:00) | student: Sofija Stojiljković | mentor: Marija Bratić |
27.12.2023. (Svečana sala u 09:30) | student: Anica Jović | mentor: Jelena Petrović |
12.12.2023. (Učionica 28 u 09:30) | student: Anđela Šarac | mentor: Ninoslav Golubović |
31.10.2023. (Učionica 28 u 09:30) | student: Maja Novović | mentor: Aleksandar Radivojević |
30.10.2023. (učionica 28 u 14:00) | student: Nina Stojadinović | mentor: Milena Gocić |
27.10.2023. (Crvena sala u 14:00) | student: Jelena Jelić | mentor: Jelena Petrović |
27.10.2023. (Crvena sala 100 u 14:30) | student: Sara Antić | mentor: Jelena Petrović |
24.10.2023. (Učionica 28 u 10:00) | student: Danijela Đorđević | mentor: Aleksandar Radivojević |
23.10.2023. (Učionica 28 u 11:00) | student: Ana Pavlović | mentor: Milena Gocić |
18.10.2023 (Sala 100 u 11:45) | student: Aleksandar Pavlović | mentor: Milena Gocić |
11.10.2023. (Svečana sala u 12:00) | student: Stefan Ranđelović | mentor: Ranko Dragović |
14.07.2023. (Svečana sala u 13:15) | student: Branislava Aleksić | mentor: Marija Bratić |
29.09.2023. (Svečana sala) | student: Luka Ilić | mentor: Ranko Dragović |